X BANNER

Ürün Kodu
:
0
Stok Durum
:
Sorunuz
Ürün Ebat
:
80X180
Baskı Ebat
:
Teslimat
:
3 ila 7 Gün
Fiyat: 80 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyat: 94.4 TL
Metre Kare (m²)
Teklif İste Veya Sipariş Ver

Ürün Adı: X Banner

Ebat: 80 X 180

Cinsi: X Banner

Fiyatı: 80 TL

X Banner Reklam ve tanıtım amaçlı hazırlanan, Web siteleri ile gazetelerde başlık ya da alt kısmında yer alabilecek ölçülerde ya da afiş olarak, tasarlanmış kurumsal iletişim öğesidir.

X Banner dünyanın en çok tercih edilen ekonomik görsel sunum sistemidir. Promosyonel olarak da kullanılabilir. Plastik ve metalden üretilmiştir. Gergi sitemi ile görseli gergin tutarak güzel bir görünüm sağlar. Kullanılan baskı materyali dijital baskılı Avrupa vinil’dir (branda). Çok hafif bir yapıya sahiptir. X banner taşıma çantası ile kolayca taşınabilir. Kurulum için herhangi bir el aletine gerek yoktur, geçme sistemi ile bir kaç dakika içinde kurulur.

X Bannerler sitelerde genelde logo ile bütünleşik olarak kullanılır. Siteyi görsel açıdan zenginleştirdiği gibi ziyaretçileri de olumlu yönde yönlendirmek için kullanılır. Hareketli bannerlar genelde .gif veya .swf (Flash) uzantılarına sahip olurlar. Bannerların kullanımını düzenlemek için dünya genelinde bazı standartlar belirlenmiştir.

X Banner Çeşitleri:

60x160 boyutlarında olan banner

80x180 boyutlarında olan banner

60x180 boyutlarında olan banner

reklambuldijital.com u arayın istediğiniz baskıyı gelişmiş baskı makineleri ile hazırlayıp gönderelim. Türkiye’nin her yerine bir tık kadar yakınız. 0212 565 13 33 bizimle iletişime geçin kazançlı çıkın.